Проблеми пов’язані з голінням: як їх уникнути?

Роздратування шкіри після гоління – поширена проблема для людей, що мають жорстке в’юнке волосся. Коли ми голимося, гострі кінці волосся врізаються в шкіру, що веде до роздратування і запалення. Більше усіх страждають ті чоловіки, які мають завжди бути гладко поголеними(приміром, військові). Роздратування після гоління носить назву псевдофолікуліт і викликає біль і свербіж. У особливо важких випадках може з’явитися зараження або рубці. Як усього цього уникнути?

Спробуйте зробити наступне:

- якщо це можливо, відпустіте бороду;

- не користуйтеся бритвою впродовж місяця, довжина волосся на обличчі повинна стати 0,5 см Після чого підстрижіть їх тонкими ножицями(не бритвою!);

- якщо ви зобов’язані голитися, не робіть цього щодня або тримаєте бритву не близько до шкіри;

- замініте бритвений станок електричною бритвою або спеціальною “безпечною” бритвою. 

Якщо ви користуєтеся бритвеним станком:

- перед початком гоління вмивайтеся теплою водою. За рахунок цього волоски стануть м’якими і легше збриватимуться;

- використайте зволожуючий гель або крем для гоління. Наносьте засіб за пару хвилин до гоління. Завдяки цьому волосся також пом’якшується;

- використайте безпечний станок або бритву з одним лезом. Якщо відчули, що лезо затупилось, тут же поміняйте його; 

- голіться по напряму зростання волосся;

- за одним місцем проводьте бритвою один раз; 

- не відтягуйте шкіру при голінні;

- у кінці вмивайтеся з милом;

- прикладайте до лиця рушник, змочений в прохолодній воді, і потримаєте декілька хвилин. Це допоможе понизити запалення. 

Що робити, якщо з’явилося роздратування?

Постарайтеся не голитися деякий час. Щоб усунути залишки волосся, круговими рухами обітріть  лице жорсткою вологою мочалкою або м’якою зубною щіткою. Проводьте цю процедуру перед доглядом до сну і голінням. Волосся, що упилося в шкіру, акуратно видаліте за допомогою косметичного скраба. Зверніться до лікаря при появі ознак інфекції або ж якщо подразнення не спадає.

WordPress: 11.74MB | MySQL:25 | 0.197sec