Які пози найкращі для зачаття дитини?

http://znay.info/wp-content/uploads/2012/06/main-125348-51e8ff1fa840d9ef891cbc8a40228798.jpgВи вважаєте, що діти – це квіти життя, і що вам прийшов час їх народжувати? Znay.info розповість своїм читачкам про те, як прискорити цей процес. Як виявляється, нехитра формула – щоб зачати дитину природним чином, треба зайнятися сексом з чоловіком – доповнюється декількома чинниками, які впливають на результат. І якщо ви вже декілька місяців чекаєте дві заповітні смужки, спробуйте враховувати і їх. Нічого складного тут немає: треба лише звернути увагу на те, як саме, в яких позах і в який час ви займаєтеся сексом з чоловіком. Довгожданий результат – зачаття – залежить і від кількості статевих актів, і навіть від пози. Природно, жінка може завагітніти в будь-якій позі, проте якщо подружня пара мріє про плід своєї любові, то вони можуть собі допомогти, щоб очікувана подія сталася швидше. Поговоримо сьогодні про те, які пози краще для зачаття дитини.

Як часто і в який час

Плануючим парам рекомендується вести регулярне статеве життя, оптимальне – через день. Особливо хороший час – за 5 днів до овуляції і 1 день потім. Жінці слід вести календарик, на якому вона відмічатиме сприятливі дні для зачаття. Бажано займатися сексом в той час, коли сперматозоїди особливо активні – це близько 5 годин дня.

Обов’язкова умова – робити тільки те, що подобається. Якщо якісь пози для зачаття дитини не приносять вам ніякого задоволення, то не варто їх практикувати. Пам’ятайте, що ви не повинні нервувати, відчувати стрес, тому що стрес – це перший ворог при плануванні вагітності. Через стрес жінка перестає випробовувати сексуальне бажання, а також зменшуються шанси на зачаття. Не треба квапитися і сприймати секс як необхідну роботу для зачаття. Ми рекомендуємо вам не використовувати штучні заміни мастила, тому що там містяться речовини, що знищують сперматозоїдів або перешкоджають їх просуванню.

Кращі пози для зачаття

Основні ради з приводу того, які пози для зачаття найкращі, засновані на простих законах фізики – про закон всесвітнього тяжіння знають навіть ті, хто далекий від точних наук. Вибираючи пози для зачаття дитини краще відмовитися від таких, в яких сперма витікатиме. Ваше завдання полягає в тому, щоб якомога більше сперматозоїдів дістало можливість “битися” за першість. А в таких позах як, наприклад, жінка згори, сперма неминуче витікатиме, що понизить шанси сперматозоїдам здійснити свій прямий обовязок.

Так на які пози робити упор? В принципі, підійде будь-які, при якій сперматозоїди у момент сім’явипорскування легко потраплять в матку, і продовжать свій шлях до яйцеклітини. При цьому не виключаються і інші, але перед сім’явипорскуванням краще змінити позу на ту, при якій чоловічий член і матка будуть зближені, що істотно збільшить шанси на зачаття. Одна з найпопулярніших поз для зачаття – жінка знизу. Ще одна, сприяюча поставленій меті – чоловік ззаду жінки, жінка при цьому може лежати на боці або стояти навколішки.

Таким чином, вибираючи кращі пози для зачаття пам’ятайте, що ідеальні варіанти – це такі, при яких сперма не витікатиме після завершення статевого акту.

До речі, шанси на успішне і швидке зачаття збільшені у тих жінок, які знають про свої фізіологічні особливості. Так, у деяких жінок спостерігається загин матки, у інших шийка може бути розташована трохи вище за матку. У першому випадку рекомендується колінно-ліктьова поза, в другому – жінка на спині, чоловік згори.

Можна ще привести в приклад і народні повір’я. Втім, науково вони не доведені, але все таки. Так, ходять чутки, що в класичній позі “чоловік згори” найчастіше зачинаються дівчатка, в колінно-ліктьовій – хлопчики.

Що робити після сексу

Відпочиньте, розслабтеся, пообнімайтесь з чоловіком, адже це самий кращий час для ласок і романтичних розмов. Бажано не бігти відразу у ванну, а півгодини просто відпочити з коханою людиною. Багато жінок упевнені, що для більшого ефекту відразу після сексу треба встати в позу берізки, щоб “направити” сперматозоїдів. Проте це здається сущою дурістю – після сексу, а це, як ніяк, фізичне навантаження, хочеться розслабитися, а не вставати на голову або задирати ноги до стелі. Та і не усі жінки можуть похвалитися акробатичною розтяжкою, а тому такі пози можуть відгукнутися болем в спині. Якщо ви все ж упевнені, що краще допомогти сперматозоїдам в їх “великій гонці”, то підкладіть собі під сідниці подушку, і цього цілком вистачатиме.

Кращі пози для зачаття з урахуванням фізіологічних особливостей

– Якщо у жінки спостерігається запалення яєчників, то матка може бути повернена убік, тоді треба вибирати позу для зачаття дитини при якій жінка лежатиме на тому боці, куди повернена матка.
– Якщо матка розташована нормально, то можна під сідниці підкласти подушку, притиснути коліна до грудей, а ноги підняти.
– Якщо матка загинається, то бажано лежати на животі.

Що не рекомендується робити при плануванні

Краще не займатися сексом в жаркій ванній кімнаті, тим більше в лазні. Те ж саме торкається сексу в наповненій ванні, басейні. Так вам буде набагато складніше добитися поставленої мети.

Ну і, нарешті, найголовніше, що хочеться сказати. Зрозуміло, що ви мрієте про малюка і усі свої зусилля направляєте на це. Але все таки не варто зациклюватися на цьому, адже ви займаєтеся любов’ю з коханою людиною, а не виконуєте робочий план. Які б пози для зачаття дитини ви не вибрали, просто отримуйте задоволення від близькості з чоловіком. Адже ви ж хочете зачати дитину тоді, коли відчуваєте тільки позитивні емоції? Чим ніжнішими, щирішими і трепетними будуть ваші стосунки, тим краще буде для вас і вашого майбутнього малюка!

WordPress: 11.75MB | MySQL:25 | 0.136sec