Зеленський про вступ до ЄС: Готові до переговорів

Фото: Кадр із відео

Україна виконала всі необхідні умови для реального започаткування переговорів щодо вступу до ЄС і тепер свої зобов’язання має виконати сторона Євросоюзу, сказав президент.

У вечірньому відеозверненні у неділю, 28 квітня, президент України Володимир Зеленський розповів про дипломатичні успіхи України.

“Україна виконала всі необхідні умови для реального початку переговорів щодо вступу до ЄС, і тепер свої зобов’язання має виконати сторона Євросоюзу”, – наголосив Зеленський.

У вечірньому відеозверненні президент розповів також про підготовку до Саміту світу.

“Продовжуємо готувати на червень перший, інавгураційний Саміт світу, і наша команда зараз, а разом із нею і команди ключових партнерів працюють, щоб Саміт став справді глобальним. Точно можемо сказати: всі континенти будуть представлені – різні частини світу, різні погляди на глобальний розвиток Але всі вони об’єднані однаковим визнанням того, що Статут ООН та базові міжнародні конвенції є обов’язковими документами для кожної держави світу, у тому числі і такої, як Росія, де панує божевілля. у червні може розпочатися шлях до справедливого світу”, – сказав президент.

Триває підготовка до саміту НАТО, який відбудеться цього літа.

Потрібен сильний політичний сигнал – Альянс не повинен боятися власної сили і ховатись від своїх основ. Кожна країна, яка поділяє спільні цінності і готова реально їх захищати, заслуговує на запрошення до Альянсу, – підкреслив Зеленський.Leave a Reply